Rakendusuuringud

Rakendusuuringute keskuse eesmärk on toetada Eesti ettevõtteid teadmusmahukates toodete ja teenuste arenduses.

Aitame turule tuua uuenduslikke ideid ja jõuda läbi murranguliste toodete ja teenuste rahvusvahelistele turgudele.

RUK_1

Inimesed

Indrek Tulp PhD, MBA
Rakendusuuringute divisjoni juht | Juhatuse liige
+372 5625 7257
indrek.tulp@metrosert.ee

Rainer Kivimäe MSc
Droonitehnoloogiate valdkonnajuht
+372 5335 8884
rainer.kivimae@metrosert.ee

Anders Eriksson PhD, LicEng, MSc
Juhtivteadlane
+372 5389 3407
anders.eriksson@metrosert.ee

Kaupo Reede MSc (Eng), MSc (Econ)
Biorafineerimise valdkonna juht
+372 5330 4076
kaupo.reede@metrosert.ee

Anna-Liisa Ingver 
Arendusjuht
+372 5903 5589
anna-liisa.ingver@metrosert.ee


Liisa Loog PhD, MSc
Terviseandmete valdkonnajuht
+372 5911 9588
liisa.loog@metrosert.ee

Angela Vaasa PhD
Juhtivteadlane
+372 5203 203
angela.vaasa@metrosert.ee

    Vastame Teie päringule esimesel võimalusel.