Kontakt

AS Metrosert
Reg. nr: 10397748
LHV Pank: EE597700771006227569
KMKR nr: EE100057623

undraw_contact_us_re_4qqt

INIMESED JA KONTAKTID

Administratsioon

Juhatuse esimees Aigar Vaigu

Juhatuse liige Indrek Tulp

Juhatuse liige Kristel Tumm

Sekretär Berit Pärt
+372 681 4815
sekretar@metrosert.ee

Kommunikatsioonijuht Anne Muldme
+372 5143 060
anne.muldme@metrosert.ee

Müügidivisjoni juht Tarmo Põiklik
+372 5303 7151
tarmo.poiklik@metrosert.ee 

Turundusjuht Paul Liivoja
paul.liivoja@metrosert.ee

Personalijuht Kaia Udeküll
+372 5300 5547
kaia.udekull@metrosert.ee

Talendijuht Helina Pajussaar
+372 5884 3533
helina.pajussaar@metrosert.ee

Kvaliteedijuht Anu Kaup
+372 5377 1706
anu.kaup@metrosert.ee

Finantsjuht Helina Puuorg
+372 681 4815
helina.puuorg@metrosert.ee


Metroloogiadivisjon

Divisjoni juht Lauri Lillepea
+372 521 3246
lauri.lillepea@metrosert.ee

Tehniline juht Indrek Odrats
+372 5647 7492
indrek.odrats@metrosert.ee

Tallinna labori juht Koit Uustalu
+372 526 5198
koit.uustalu@metrosert.ee

Tartu labori juht Armin Zoo
+372 508 2621
armin.zoo@metrosert.ee

Jõhvi labori juht Roman Fjodorov
+372 5912 6504
roman.fjodorov@metrosert.ee

Eesti Proovikoda valdkonna juht Jelena Muhhamedjanova
+372 555 22 023
jelena.muhhamedjanova@metrosert.ee


Sertifitseerimisdivisjon

Divisjoni juht Evelin Kurmiste
+372 5689 1475
evelin.kurmiste@metrosert.ee

Kvaliteedi- ja arendusspetsialist Kristiina Treter
+372 5377 4690
kristiina.treter@metrosert.ee


Teadus- ja arendusdivisjon

Divisjoni juht Mari Aru
+372 5645 3330
mari.aru@metrosert.ee


Rakendusuuringute keskus

Indrek Tulp PhD, MBA
Rakendusuuringute divisjoni juht | Juhatuse liige
+372 5625 7257
indrek.tulp@metrosert.ee

Rainer Kivimäe
Droonitehnoloogiate valdkonnajuht
+372 5335 8884
rainer.kivimae@metrosert.ee

Kaupo Reede MSc (Eng), MSc (Econ)
Biorafineerimise valdkonnajuht
+372 5330 4076
kaupo.reede@metrosert.ee

Liisa Loog PhD, MSc
Terviseandmete valdkonnajuht
+372 5911 9588
liisa.loog@metrosert.ee

Priit Ilomets
Vesinikutehnoloogiate valdkonnajuht
+372 5853 3939
priit.ilomets@metrosert.ee

Taaniel Tigas
Autonoomsete sõidukite valdkonnajuht

taaniel.tigas@metrosert.ee

Anna-Liisa Ingver
Arendusjuht
+372 5903 5589
anna-liisa.ingver@metrosert.ee

Meigo Mõttus
Droonitehnoloogiate valdkonna projektijuht

meigo.mottus@metrosert.ee

Angela Vaasa PhD
Biorafineerimise juhtivteadlane
+372 5203 203
angela.vaasa@metrosert.ee

Anders Eriksson PhD, LicEng, MSc
Terviseandmete juhtivteadlane
+372 5389 3407
anders.eriksson@metrosert.ee

Silvar Kallip
Vesinikutehnoloogiate valdkonna juhtivteadur

silvar.kallip@metrosert.ee

Laura-Liisa Laving
Strateegiliste protsesside juht
+372 5648 2398
laura-liisa.laving@metrosert.ee

Sten Reimann
Droonitehnoloogiate valdkonna konsultant

sten.reimann@metrosert.ee


ESINDUSED

Tallinn

Teaduspargi 8, 12618 Tallinn

Klienditeenindus
Avatud:
E-N 08.00-16.00
R 08.00-15.00
mob +372 5667 8866
mob +372 508 1129
tallinn@metrosert.ee

Sekretär
tel +372 681 4815
sekretar@metrosert.ee

Tartu

Riia 142, 50411 Tartu

Klienditeenindus
E-N 08.00-16.00
R 08.00-15.00
mob +372 508 1384
tartu@metrosert.ee

Jõhvi

Sompa 1A, 41533 Jõhvi

Klienditeenindus
Avatud:
E-N 08.00-16.00
R 08.00-15.00
tel     +372 337 3060
mob +372 5912 6504
johvi@metrosert.ee

Eesti Proovikoda

Klienditeenindus
Avatud:
E-N 08.00-16.00
R 08.00-15.00
mob +372 5667 2382
mob +372 508 1129
proovikoda@metrosert.ee


    Vastame Teie päringule esimesel võimalusel.