Koolitus toimub 26.11.2025 kell 10.00-15.15 (kokku 6 akadeemilist tundi) AS Metrosert koolitusklassis 4 korrusel, aadressil Teaduspargi 8, Tallinn. Koolitus viiakse läbi eesti keeles.
Koolituse sisu
Põhjalik ülevaade standardi ISO 22000:2018 mõistetest, struktuurist ja nõuetest, sh nõutud dokumenteerimist vajavatest protseduuridest ja tõendusdokumentidest.
Õpiväljundid
Koolituse läbinu omab ülevaadet standardi ISO 22000:2018 kasutatavatest mõistetest, struktuurist ja nõuetest.
Koolituse maksumus on 250 eurot ühe osaleja kohta. Hinnale lisandub käibemaks.
Kahe või enama osaleja korral ühest organisatsioonist on hinnasoodustus 5% koolituse tavahinnast iga osaleja kohta.
Täienduskoolitusel osalemise kohta väljastatakse osalejatele tõend.
Hind sisaldab jaotusmaterjali ja kohvipause. Koolitusel osalemise eelduseks on arve tähtaegne tasumine.
Täiendavate küsimustega palume pöörduda e-kirja teel koolitused@metrosert.ee
Koolitaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituste lektorite, toimumisaja ning -koha suhtes.
Kohtumiseni koolitusel!
Koolitaja
Monika Liias
“Olen nii mõnessegi olukorda oma elus sattunud juhuslikult. Pärast gümnaasiumi lõpetamist ei teadnud ma üldse mida õppida, nägin tollases TTÜ-s eriala „Bio- ja toiduainete tehnoloogia“ ning mind võlus sõna „toit“….õppides sain aru, et olen ühe keemia otsa sattunud. Kui pärast ülikooli Põltsamaa Felix-isse tootearendajana tööle sattusin, pakkus mu ülemus võimalust alustada grupisisese audiitorina. Läbisin Orkla tarnijaaudiitorite koolituse (Orkla Brands Audit Training Course) ja testauditid Orkla kogenud audiitorite terava pilgu all. Sealt see “pisik” külge hakkaski.
Lisaks tarnijate auditeerimisele tulid juurde hügieeni- ja siseauditid. Metroserdis alustasin toiduohutusejuhtimissüsteemide auditeerimisega (ISO 22000) aastal 2021, ent olen aastate jooksul omandanud teadmised ja kogemused tõlke, kinnispaki, kvaliteedi-, keskkonna- ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemide standardite auditeerimise osas.
Koolitustel proovin välja tuua praktilisi näiteid, sest tegelikult nendest saab kõige paremini õppida ja need jäävad kõige paremini meelde. Vähemalt mulle endale on jäänud näiteks ülikooliajast meelde just need detailid, mida õppejõud loengutes eluliste näidetena juurde rääkisid. Oma koolitusi püüan läbi viia vabas suhtlemises, ehk lisaks teoreetilisele osale (standardis kirjutatule) püüan võimalusel näiteid juurde tuua. Samaaegselt luban osalejatel oma kogemusi/mõtteid jagada.
Koolitajana soovin, et koolitatav ei tunneks, et oli mahavisatud aeg ning et ta sai vähemalt ühe uue teadmise/info koolituspäevast. Mulle tundub, et koolitused, mis toimuvad n-ö kohapeal, on palju informatiivsemad, sest ka pauside ajal tekib osalejate vahel arutelusid ja kogemuste jagamisi. Mulle meeldis ühelt koolituselt tagasiside, kus koolitatav tunnistas, et tegelikult ta ei vajanud seda koolitust, ent sellegipoolest ei olnud see kasutu aeg, sest ta sai arutleda kohalviibijatega mõningaid oma ettevõtte murekohti.”