Pakiautomaat Tallinna kontoris

Mugav lahendus seadmete kättesaamiseks ja toomiseks – vali meie pakiautomaat!

Kasuta võimalust oma kalibreeritud ja taadeldud seadmed kätte saada meie pakiautomaadist. Samuti saate vajadusel kalibreerimist ja taatlemist vajavad seadmed pakiautomaati tuua.

Oleme antud teenuse arendanud kõikidele klientidele, kellel võib olla keeruline tööajal meie asutusse suunduda. Pakiautomaat asub lihtsasti ligipääsetavas kohas ning on avatud ööpäevaringselt. Võid oma seadmele järgi tulla või tuua just sulle sobival ajal!

Kuidas pakki kätte saada?

Kalibreerimise või taatluse läbinud seade paigutatakse pakiautomaati, misjärel saate SMS-i teel teate koos personaalse uksekoodiga. Uksekood avab nii pakiautomaadi kui ka ukse ruumi, kus see asub. Pakiautomaadist saate paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas.

Kuidas pakk meile tuua?

Kalibreerimist ja taatlemist vajavad seadmed saate tuua pakiautomaati. Võtke ühendust meie kliendihaldusega tallinn@metrosert.ee või mob 5667 8866, misjärel anname täpsemad juhised ning edastame SMS-i teel teate personaalse uksekoodiga. Uksekood avab nii pakiautomaadi kui ka ukse ruumi, kus see asub. Pakiautomaati saate paki tuua olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas.

Selleks, et seadmed turvaliselt pakiautomaati sisestada, tuleb need pakkida õigel viisil. Vali pakendamismaterjal paki suuruse ja kuju järgi. Kasutada võid kartongkarpe või –kaste, lainepappi, pakkekilet. Samuti kirjutada pakile ees- ja perekonnanimi või juriidilise isiku nimi ja mobiiltelefoni number.

Vaata pakiautomaadi täpseid juhiseid: