Digitaliseerimise meistriklass lihvis sertifitseerimisteenuse protsesse

Ligi 3,5 kuud kestnud EAS-i ja Kredexi ühendasutuse poolt korraldatud Digitaliseerimise meistriklassi programm Eesti ettevõtetele jõudis 20. veebruaril sisuka lõpuni.  

Metroserdi meeskond osales programmis sertifitseerimisteenuste protsesside lihvimise eesmärgiga. Projektijuht Maidu Targama võtab tehtud töö kokku järgnevalt:   

“Sertifitseerimisteenustel on ambitsioonikas eesmärk tõsta teenuste müüki, kuid see kasv peab tulema olemasolevate ressurssidega. Nii saigi EAS-i programmi abil keskendutud protsessidele, kus meie tööriistad ja tegevused aitaksid vähendada administratiivtöö mahtu ning keskenduda sertifitseerimisteenuse enda pakkumisele uutele klientidele. Leidsime, et võti on automatiseerimises, digitehnoloogiate appi võtmises, kliendihaldustarkvarade omavahelises integreerimises ja üldises soovis asju paremaks teha. Plaanime näiteks kasutada MS Power Automate võimalusi dokumentide omavaheliseks suhtluseks, samuti müügi- ja kliendihaldusprogrammi Pipedrive-i abil jälgida automaatvoogude staatust ning selle järgi oma põhitegevust – sertifitseerimisteenuse tegevusi paremini planeerida. Sertifikaate aga võiks tulevikus kinnitada digitempliga. 

Programm oli väga hästi juhitud ja aitas meil seada fookust. Oleme tänulikud oma mentorile Raul Varrak ja kogu programmi meeskonnale hea korralduse ja toe eest.” 

Metroserdi projektmeeskonda kuulusid IT-projektijuht Maidu Targama, IT juht Jaanus Vahi ja sertifitseerimisdivisjoni kvaliteedi- ja arendusspetsialist Kristiina Treter. Kokku osales programmis 20 erinevat ettevõtet. 

 

 

    Vastame Teie päringule esimesel võimalusel.