
Kui meeskond puhkab ja tootmine aeglustub, seisavad jõude ka mõõtevahendid, olgu need siis termomeetrid, manomeetrid, nihikud, kruvikud, multimeetrid või momentvõtmed.
Miks mitte kasutada suvist puhkeaega targalt? Saada oma mõõteriistad ettevõtte töötajate puhkuse ajal Metroserti kalibreerimisele, et sügisel alustada uue hooga – täpselt ja kindlalt. See väldib hilisemaid tõrkeid ja töökatkestusi.
Meie spetsialistid kalibreerivad mõõteriistu nii Metroserdi laboris kui ka ettevõttes kohapeal.
Too või saada mõõtevahendid suvel jooksul meie laborisse või kutsu meid ettevõttesse – sügisel saad alustada täpselt ja kindlalt.
Kasuta kuni augusti lõpuni broneerimisel märgusõna SUVI ja saad 5 % soodustust!*
Broneeri oma mõõtevahendi suvine hoolitsus varakult – nii on kindel, et ta on suvepuhkuse lõpuks puhanuna Sinu juures tagasi!
*Soodustus kehtib hinnakirja hindadele (mitte lepingulistele ja muudele kokkuleppehindadele). Soodustus kehtib ka siis, kui tuleme ise kohale. Suvised broneeringud saab ära kasutada kõige hiljem kuni 30. septembrini 2025.
Võta meiega ühendust
- Tallinnas: +372 5667 8866 või tallinn@metrosert.ee
- Tartus: +372 508 1384 või tartu@metrosert.ee
- Jõhvis: +372 5912 6504 või johvi@metrosert.ee
Loe rohkem: metrosert.ee/hinnakiri/kalibreerimine
Metrosert – targalt ja täpselt sügisesse!