AS Metrosert 100. juubeli tähistamisest

20. mail, rahvusvahelisel metroloogiapäeval tähistas AS Metrosert oma 100. juubelit.

Meeleolukast üritusest võtsid osa ASi Metrosert töötajad koos peredega, endised juhatajad ja töötajad, koostööpartnerite ja klientide esindajad, ASi Metrosert nõukogu liikmed ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajad.

Ürituse raames esitlesid Omniva esindajad samal päeval ilmunud postmarki “Metrosert 100”, mis on pühendatud Eesti metroloogia keskasutuse 100. juubelile ja rahvusvahelise mõõtühikute süsteemi (SI) põhiühikute uute definitsioonide jõustumisele.

Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Füüsika Seltsi esindajatele anti pidulikult üle poster “Rahvusvahelise mõõtühikute süsteemi SI põhiühikud” ning kinnitati ühiselt, et tehakse teavitusalast koostööd SI muudatuste info levitamiseks Eesti koolides.

Kuna pidu toimus ASi Metrosert Tallinna laboris, oli kõigil huvilistel võimalik osaleda maja tutvustavatel ringkäikudel.

Rõõmsat meeleolu aitasid hoida õhtujuhid Piip ja Tuut, muusikaelamust pakkusid Ivo Lille saksofonil ja DJ Reivo Samma. Külalisi kostitati maitsvate roogadega. Juubelitordi lõikasid lahti peost osa võtnud ASi Metrosert endised juhatajad.

Suur rõõm oli ASile Metrosert toodud lillede ja kingituste üle. Juubilar ise kinkis aga kõigile peolistele postmargi „Metrosert 100“ ajaloolise kinkekomplekti.

Usume, et pidu pakkus osalejatele rõõmsaid kohtumisi ja positiivseid emotsioone. Rohked õnnitlused ja head soovid annavad ASile Metrosert järgmiseks sajandiks jõudu ja energiat.

Alljärgnevalt on lisatud väike galerii juubelipeol tehtud fotodest, mille autoriks on Carol Liis Metsla.

AS Metrosert