Ülevaade EMAS määruse nõuetest

Toimumisaeg: 25.10.2022
Asukoht: Veebikoolitus

Koolituse toimumise aeg, maht ja koht

Veebikoolitus toimub teisipäeval, 25. oktoobril 2022 ajavahemikus kell 10.00-13.15 (kokku 4 akadeemilist tundi). Koolitus viiakse läbi eesti keeles.

AS Metrosert poolt korraldatavad veebikoolitused toimuvad reaalajas interaktiivse koolitusena Microsoft Teams keskkonnas. Kui koolitusel osaleja ei soovi Microsoft Teams rakendust arvutisse paigaldada, saab koolitusel osaleda veebipõhiselt. Veebikoolitused toimuvad sama koolituskava järgi nagu meie senised kontaktõppega koolitusedki. Veebikoolitusel osaleja kuuleb ja näeb läbi Microsoft Teams keskkonna koolitajat, koolitaja ekraanipilti ja tema tegutsemist. Koolitusel osaleja saab esitada küsimusi (‘Chat’) vestlusakna kaudu või läbi mikrofoni ja jagada enda ekraanipilti.

Koolituse eesmärgiks on anda põhjalik ülevaade Euroopa ühenduse määruse nr 1221/2009/EÜ (EMAS määrus), muudetud Euroopa Komisjoni määrustega (EL) nr 2017/1505 ja (EL) 2018/2026 nõuetest ning nõuete tõlgendamisest ja määruse nõuete rakendamisest.

Registreeri ennast koolitusele

Koolituse sisu

Ülevaade EMAS määruse nõuetest. ISO 14001:2015 vs EMAS määruse nõuete ülevaade. Tõendamise etappide tutvustus. Parimad praktikad ja näited.

Õpiväljundid

Koolituse läbinu omab ülevaadet EMAS määruse nõuetest ning omab ülevaadet valdkonna parimatest praktikatest ja teab millega tuleb arvestada, kui ettevõte soovib saada EMAS tõendatud.

Koolitaja: Evelin Kurmiste, AS Metrosert sertifitseerimisdivisjoni juht.

Veebikoolituse maksumus on 160 eurot ühe osaleja kohta. Hinnale lisandub käibemaks.

Kahe või enama osaleja korral ühest organisatsioonist on hinnasoodustus 5% koolituse tavahinnast iga osaleja kohta.

Hind sisaldab jaotusmaterjale, mis saadetakse teile e-postiga. Täienduskoolituses osalemise kohta väljastatakse osalejatele tõend. Koolitusel osalemise eelduseks on arve tähtaegne tasumine.

Täiendavate küsimustega palume pöörduda telefonil 681 4830 või e-kirja teel koolitus@metrosert.ee

Kohtumiseni koolitusel!


Registreeri ennast koolitusele:

    AS Metrosert koolitusteenuse üldtingimused on kättesaadavad SIIT

    Isikuandmete töötlemisest loe täpsemalt SIIT