Olelusringi hindamine ja keskkonnaaspektid standardi ISO 14044 alusel

Toimumisaeg: 11.10.2018
Asukoht: Tallinn

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade olelusringi hindamise põhimõtetest ning üldised juhised olelusringi ja aspektide hindamise läbiviimiseks standardi ISO 14044 põhjal.

 

Koolituse sisu

– Toote olelusring

– Olelusringi hindamise etapid

– Tulemuste tõlgendamine

– Keskkonnaaspektide määramine, priotiseerimine ja hindamine

 

Õpiväljundid

Koolituse läbinu omab ülevaadet olelusringi ja keskkonnaaspektide hindamise põhimõtetest ja mõningatest hindamise meetoditest.

 

Lektor: Andres Martma, AS Metrosert sertifitseerimisdivisjoni juht.

Andres Martma töötab AS-is Metrosert 2004. aastast tegeledes igapäevaselt juhtimissüsteemide sertifitseerimis- ja järelevalveauditite teostamisega. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli peenmehaanikaseadmete erialal ning täiendanud end sertifitseerimise, erinevate juhtimissüsteemide auditeerimise ja kvaliteedijuhtimise valdkondades. Lisaks koolitamisele AS-is Metrosert on Andres Martma teinud lektorina koostööd teiste täienduskoolitustega tegelevate ettevõtetega.

 

Koolituse toimumise aeg, maht ja koht

Koolitus toimub neljapäeval, 11. oktoobril 2018 ajavahemikus kell 10.00-13.15 (kokku 4 akadeemilist tundi) Metroserdi koolitusklassis, aadressil Teaduspargi 8 Tallinn. Metrosert asub Mustamäel, Mehhatroonikumi hoones. Foto hoonest avaneb SIIN. Maja kõrval on tasuta parkla. Koolitus viiakse läbi eesti keeles.

 

Koolituse maksumus on 100 eurot ühe osaleja kohta. Hinnale lisandub käibemaks.

Kahe või enama osaleja korral ühest organisatsioonist on hinnasoodustus 5% koolituse tavahinnast iga osaleja kohta.

Hind sisaldab jaotusmaterjali ja kohvipause. Täienduskoolituses osalemise kohta väljastatakse osalejatele tõend. Koolituse hinnas ei sisaldu lõunasöök. Koolitusel osalemise eelduseks on arve tähtaegne tasumine.

Lõunasöögi soovi korral on võimalik registreerumisvormi täites teha vastav valik ning siis lisatakse koolituse arvele lõunasöögi maksumus 10 eurot (sisaldab käibemaksu). Lõunatada saab koolitusruumiga samas hoones asuvas Al Mare Kohvik & Bistroos.

 

Koolitusel osalemiseks palume täita REGISTREERUMISVORM

 

Täiendavate küsimustega palume pöörduda telefonil 681 4830 või e-kirja teel koolitus@metrosert.ee

 

Kohtumiseni koolitusel!

 

AS Metrosert

 

LISAINFO

Piret Paas, kliendisuhete ja personalijuht

Telefon: 681 4830, 529 6144

E-post: piret@metrosert.ee, koolitus@metrosert.ee